Державне підприємство "Держреєстри України"
ВІРИМО У ЗСУ! ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ!
!!! Інформуємо, що починаючі з 11.11.2024 реєстрація складських документів буде проводитися у новому реєстрі за посиланням https://zernohub.dru.com.ua/.
Старий реєстр Грейндата буде відключено о 21:00 08.11.2024.
Комунікація по всім питанням за посиланням: https://t.me/ordz_test.
До уваги контрагентів! Для вчасної та правильної реєстрації податкових накладних у ЄРПН, велике прохання: Після зміни статусу платника податку підприємства, наступні 5 (п’ять) робочих днів підписати додаткову угоду про зміну статусу до діючого договору про надання послуг. Дякуємо за взаєморозуміння. Адміністрація ДП »Держреєстри України»
!!! Повідомляємо, що Держпродспоживслужбою створено та забезпечено функціонування телеграм-каналу «Захист прав споживачів» (посилання: https://t.me/zahust_prav). На каналі оприлюднюються актуальні новини, інфографіка, відео- і фотоматеріали у сферах захисту прав споживачів, торгівлі, товарознавства.
Вас вітає ДП "Держреєстри України"!
Для навігації по сайту використовуйте панель навігації зліва.
Нагадуємо, у разі коли ви не можете з якихось причин додзвонитись за потрібним вам номером телефону - використовуйте зв’язок електронною поштою. Всі електронні повідомлення будуть прочитані та опрацьовані. Електронні адреси та телефони відділів ДП зазначені на сторінці Контакти.
Для отримання офіційної відповіді, відправляйте листи з електронним підписом на адресу info@dru.com.ua. Відповіді надаються виключно на запити, що містять електронний підпис відправника.
7 листопада 2018 року набув чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги». Згідно цього Закону, електронний підпис за статусом прирівнюється до власноручного підпису або печатки. В Україні електронний підпис має юридичну силу з 2003 року. Електронний документ, підписаний електронним підписом, має таку ж юридичну силу, як паперовий документ з підписом уповноваженої особи та печаткою. Обмін електронними документами може здійснюється звичайними засобами електронної пошти.
Щоб отримати електронний підпис, зверніться до кваліфікованого надавача довірчих послуг. Перелік надавачів послуг знаходиться за посиланням https://czo.gov.ua/ca-registry. Інформаційно-довідковий департамент Державної податкової служби, Міністерство внутрішніх справ України та ПриватБанк надають електронний підпис безкоштовно. Вартість створення електронного підпису в інших надавачів близько 200 грн.
Процедура накладання електронного підпису також є безкоштовною та може здійснюватися у веб-сайті додатку Дія - https://sign.diia.gov.ua/.
Перевірка електронного підпису може здійснюватися на веб-сайті Центрального засвідчувального органу України - https://czo.gov.ua/verify