Порядок оплати

Порядок оплати

Щодо виконання постанови КМУ

від 12 вересня 2012 р. № 1077


Згідно п.4 Змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України щодо зарахування до державного бюджету коштів за надання права доступу, користування, внесення та одержання інформації з реєстрів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2012 р. № 1077 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо зарахування до державного бюджету коштів за надання права доступу, користування, внесення та одержання інформації з реєстрів» кошти, що надходять від внесення записів до реєстру зернового складу і змін до них, видачі витягів з основного реєстру та реєстру зернового складу і підключення до електронної бази даних відповідного реєстру, зараховуються до державного бюджету.

Зазначена постанова набрала чинності з 1 січня 2013 року.

Державна казначейська служба України враховуючи роз'яснення Міністерства фінансів України повідомляє, що надходження коштів за внесення записів до реєстру зернового складу і змін до них, видачу витягів з основного реєстру та реєстру зернового складу і підключення до електронної бази даних відповідного реєстру доцільно обліковувати за кодом класифікації доходів бюджету 24060300 «Інші надходження».

Реквізити рахунків можна отримати у відповідних органах Державної казначейської служби України за місцем знаходження платника на офіційному веб-сайті https://www.treasury.gov.ua/ua/requisites.

На вказаній сторінці потрібно вибрати ваше місце знаходження, далі в полях Найменування податку, збору, платежу прописати Інші надходження , вид бюджету вибрати державний і натиснути "Знайти".


Таким чином до зарахування до державного бюджету (згідно постанови КАБМІНу від 17.11.2004р. №1569 п. 17) підлягають наступні кошти:

1. 1 (одна) грн.00 коп., без ПДВ за реєстрацію одного комплекту бланку складського документу на зерно (складська квитанція на зерно, просте складське свідоцтво, подвійне складське свідоцтво);

2. 28 (двадцять вісім ) грн. 34 коп. без ПДВ за отримання витягу з Основного реєстру на паперових носіях.

3. 125, 00 грн. одноразово заплатити за підключення до основного реєстру , без ПДВ.

Бланки (згідно п.1) видаються зерновому складу в установленому порядку по пред’явленню ним завіреної банком копії платіжного доручення про проведення оплати на бюджетний рахунок.

Надання витягу з Основного реєстру на паперових носіях (згідно п. 2) здійснюється зерновим складом або державним підприємством «Держреєстри України» по пред’явленню йому завіреної банком копії платіжного доручення про проведення оплати на бюджетний рахунок зазначених коштів за отримання витягу. Бланки витягів сертифікованими зерновими складами отримуються в ДП «Держреєстри України».