Щодо електоронно-цифрового підпису

Щодо електронного цифрового підпису ПЗ GrainData

Наказом Мінстерства юстиції України та ДССЗЗІ України "Про затвердження вимог до алгоритмів, форматів та інтерфейсів, що реалізуються у засобах шифрування та надійних засобах електронного цифрового підпису", затвердженому наказом Мін`юсту та Адміністрації Держспецзв’язку від 27.12.13 № 2782/5/689 та зареєстрованому в Мін`юсті 27.12.13 за № 2227/24759, визначено, зокрема, вимоги до форматів контейнерів особистих ключів електронного цифрового підпису та особистих ключів шифрування.

В даному наказі вказано, що кожний захищений контейнер повинен бути поданий у вигляді DER-кодованих байтів та міститися в окремому файлі з розширенням «.pk8».

Програмне забезпечення «GrainData» у відповідності до чинного законодавства підтримує саме захищений контейнер у вигляді DER-кодованих байтів та міститься в окремому файлі з розширенням «.pk8».

Таким чином, з метою використання ключів електронного цифрового підпису, користувачам програмного забезпечення необхідно звернутися до своїх ЦСК для отримання консультації щодо експорту отриманих ключів у контейнерах з розширенням «Key-6.dat» або скористатися Інструкцією з конвертації формату особистих ключів з розширення «dat» в «pk8».


Рекомендуємо користуватись послугами наступних кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг:


КНЕДП ІДД ДФС

КНЕДП ДІЯ (на незахищених носіях)

КНЕДП «MASTERKEY»

КНЕДП “Україна”