Новини

Вас вітає ДП "Держреєстри України"!


Для навігації по сайту використовуйте панель навігації зліва.


У зв’язку з  введенням воєнного стану в Україні,

підприємство ДП "Держреєстри України" перевело своїх працівників на віддалену роботу.

Прохання не приїздити в офіс для передачі будь-яких документів, надсилайте їх у вигляді електронних документів з електронним підписом на адресу info@dru.com.ua

Також відпуск бланків буде проводитись в середньому раз на тиждень, за наявності замовлень.

Надсилайте заявки на бланки на електронну пошту doc@dru.com.ua як і раніше.

Нагадуємо, у разі коли ви не можете з якихось причин додзвонитись за потрібним вам номером телефону - використовуйте зв’язок електронною поштою. Всі електронні листи будуть прочитані та опрацьовані.

Для отримання офіційної відповіді, відправляйте листи з електронним підписом на адресу info@dru.com.ua. Відповіді надаються виключно на запити, що містять електронний підпис відправника.


NEW! Законом України «Про публічні електронні реєстри» впроваджено програмну платформу для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів. Платформу запроваджено з метою утворення єдиної інтероперабельної системи публічних електронних реєстрів, визначення уніфікованої інституціональної структури функціонування публічних електронних реєстрів та єдиних вимог до їх створення, ведення, взаємодії, адміністрування, модернізації, реорганізації та ліквідації, а також до створення реєстрової інформації та її використання у інших інформаційних системах, при здійсненні дозвільної та іншої управлінської діяльності, наданні адміністративних послуг. 

Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів забезпечено розробку нового програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Основний реєстр складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстр зернового складу» (далі – Реєстр), який функціонує на єдиний платформі для розгортання та супроводження державних електронних реєстрів України. 

30 жовтня 2023 року завершено випробування программного забезпечення Реєстру та розпочинається етап його тестування з залученням елеваторів України. 

На етапі тестування, елеваторам буде надано доступ до тестового середовища Реєстру для відпрацювання технології роботи зі складськими документами, включаючи тестування api-інтерфейсу для завантаження інформації в Реєстр. 

Для роботи з Реєстром використовується електронний підпис керівника (для надання доступу працівникам) та електронні підписи працівників (для роботи з складськими документами). Для початку ознайомлення з функціоналом Реєстру та отримання інструкцій та консультацій по технології його роботи пропонуємо всім елеваторам визначити відповідальних фахівців та в термін до 10.11.2023 заповнити google-форму з контактною інформацією цих фахівців за посиланням https://forms.gle/nBvDvGHvM9v1n6777 та доручити відповідальним підключитися до telegram-каналу «Реєстр складських документів на зерно» за посиланням: https://t.me/+9wabpZKi2-VmMTI6