Інформаційно-аналітичні послугиПортал інформаційно-аналітичних послуг надає можливість отримання унікальної інформації з Основного Реєстру, а саме:


  • з перегляду реквізитів складських документів на зерно (перевірка легітимності складських документів на зерно);

  • з формування та перегляду звітів у формі електронних документів з висвітленням загальної інформації про обсяги зерна, яке знаходиться на зберіганні в розрізі культур, класів та років урожаю по Україні всіма суб’єктами зберігання зерна, підключених до Основного реєстру (у знеособленому вигляді відносно суб’єктів зберігання зерна);

  • з формування та перегляду звітів у формі електронних документів щодо обсягів зерна, яке знаходиться на зберіганні в розрізі культур, класів та років урожаю по одному суб’єкту зберігання зерна.


Для входу до порталу натисніть кнопку нижче
Для реєстрації нових користувачів необхідно :

  1. Укласти договір з ДП «Держреєстри України» (текст договору),

  2. Одноразово заплатити до бюджету за підключення до основного реєстру 125, 00 грн., без ПДВ

  3. Надіслати до ДП «Держреєстри України» листа на фірмовому бланку щодо виділення особистого ідентифікатора та пароля для доступу до Основного реєстру (текст листа).

Див. Додаток 4 до пункту 4.1 Порядку ведення основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстру зернового складу затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України 11.08.2005 N 374 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 вересня 2005 р. за N 1098/11378